Управління базою об'єктів нерухомості, обробка заявок та управління угодами
СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО

ЩО ТАКЕ CRM СИСТЕМА?

 що таке CRM

CRM системи є важливими складовими для організації роботи співробітників компанії з клієнтами та базами даних компаній.

Real Estate CRM - це зручна онлайн система для агентств нерухомості, основна функція якій - допомогти агентству швидко та якісно надавати клієнту послуги з продажу або оренді нерухомості.

CRM зберігає в єдиній базі даних всі об'єкти нерухомості, зустрічі, угоди, дзвінки та повідомлення, пропозиції про продаж, купівлю та оренду, у прив'язці до кожного клієнта та зберігає всі дані на сервері хмар.

CRM містить відомості про кожен етап співробітництва, зокрема — хто і коли мав намір купити/орендувати або продати/здати нерухомість, які були ухвалені рішення. Також вона в автоматичний режим дозволяє оцінити реальні результати угод.

ЧОМУ КРАЩЕ ПРАЦЮВАТИ В CRM СИСТЕМІ?

Якщо ви досі вели свій бізнес не використовуючи CRM, то вас приємно здивує функціональність, доступність та простота можливостей системи. Перевірити це ви можете випробувавши безкоштовну пробну версію.

Впровадження Real Estate CRM дозволить вам економити чимало зусиль та часу та збільшити конверсію доходів агентства.

Простота роботи в системі – запорука швидкого освоєння співробітниками, мінімізації можливих труднощів при переході на CRM та зростання якості роботи надалі.

Ми зробили будову системи таким чином, що вона підходить як для великої агенції нерухомості або відділу продажів ЖК і для невеликого агентства нерухомості.

Почавши використання системи, ви відразу відчуєте покращення в управлінні бізнес-процесами, збільшення ефективності кожного працівника. Це помітно спрощує контроль виконання угод.

Програма здатна швидко підібрати найкращі пропозиції для існуючих клієнтів, ґрунтуючись на їхні запити та потреби.

чому краще працювати з CRM

МОЖЛИВОСТІ, ЯКІ ВІДКРИВАЮТЬСЯ З CRM

можливості з CRM

Система надає можливість мати велику базу даних, яка може зберегти і обробити інформацію про величезну кількість клієнтів та запропонувати кожному саме те, що він хоче.

Така схема роботи з клієнтами допоможе зробити процес від першого дзвінка клієнта до успішної угоди набагато ефективніші.

Real Estate CRM не вимагає складного впровадження та дорогих серверів: зареєструйтесь у системі, додайте співробітників та почніть працювати!

Система CRM не тільки зручна у використанні, а й є хорошим помічником. Ви ніколи не забудете записати про результат зустрічі із клієнтом – система нагадає про це. Вам не доведеться самостійно шукати об'єкти для потрібної заявки - система сама підбере ідеальні варіанти по вказаних параметрів.

Директор або керуючий може контролювати роботу компанії та співробітників, маючи під рукою все необхідні звіти, він бачить дані про кількість угод, показів та який прибуток для компанії приніс кожен його співробітник.

ЧИМ ДОБРА САМЕ НАША CRM

Всі труднощі, з якими ви могли зустрічатися раніше з іншими CRM, ми спростили для більш легкого та швидкого виконання поставлених завдань. При цьому - нітрохи не скорочуючи можливості системи. Так, ефективність вашої компанії збільшиться в рази.

Зв'язок між модулями програми, такими як: клієнти, заявки, об'єкти, дозволяє легко переглядати потрібну інформацію. Наприклад, при перегляді об'єкта, ви можете переглянути все активні заявки, що підходять для даного об'єкта, інформацію про власника, відповідального співробітника або історію виконаної роботи в один клік.

Переваги, які ви отримаєте з нашою CRM-системою:

- підвищення ефективності роботи

- збереження та конфіденційність інформації

- швидкий доступ до актуальної інформації про клієнтів

- оперативність обслуговування клієнтів та проведення операцій

- автоматичний підбір відповідних заявок та об'єктів

- швидкий пошук оптимальних рішень

- автоматичне вивантаження об'єктів на рекламні майданчики та сайт з нерухомості

- контроль роботи ріелторів

- швидке та легке навчання користування

- підтримка корпоративних клієнтів

Всі відомості про роботу з клієнтами в єдиному сховищі інформації – клієнтська база, автоматизована добірка об'єктів та заявок, швидке вивантаження об'єктів на рекламні майданчики – всі ці та інші привілеї доступні з Real Estate CRM.

преимущества нашей CRM

ЯК REAL ESTATE CRM СПРОЩУЄ РОБОТУ АГЕНТІВ З НЕРУХОМОСТІ

як CRM спрощує роботу

Всю рутинну роботу, яку раніше робив персонал, тепер робить CRM:

- структуризація клієнтської бази даних

- групований список заявок клієнтів

- керування базою даних об'єктів

- вибір об'єктів для клієнтів

- фіксація всіх дзвінків, зустрічей, угод

- складання звітів про виконану роботу

- розсилка комерційних пропозицій клієнтам

- контроль виконання завдань та посадових обов'язків

Завдяки лаконічній, продуманій структурі CRM, при працевлаштуванні новому співробітнику легко освоїтися і відразу ж розпочати роботу.